רוב הסרט ממוסגר מזווית נמוכה. כפי שהוזכר קודם לכן יש כמעט אובססיה בסגנון טרנטינו לרגליים. יש הרבה צילומי רגל בסרט הזה. המצלמה נמוכה. אנחנו נמוכים. אנחנו קשורים לאדמה. לעתים רחוקות אנו מרימים גבוה יותר מגובה החזה בסרט, ואם נעשה זאת רק בסצנות מפתח. יש הרבה רגעים שבהם הפריים מוטה כלפי מעלה לכיוון גוף הדמות, נותן לנו קנבס גדול מאחורי הגודל המרשים שלהם, בד שממלא את כל המסך.
כשבנדן מדבר עם הסיכה במכונית אנחנו מקבלים צילום בזווית נמוכה שממסגר אותו. זו זווית קיצונית כל כך קרובה לקרקע עד שקשה לי לדמיין איך מפעיל המצלמה יוכל לצלם זאת מבלי להיות שטוח על הקרקע בעצמו או בזווית לא נוחה. היותנו קרובים כל כך לאדמה מאפשרים לנו להעריך את המרקם ואת תחום החושי. במובן מסוים אנחנו כמו אמילי בתחילת הסרט, שוכבות שטוחות על שפת נחל לפני מנהרה גדולה. אנחנו מתוודעים לסרט הזה דרך החושי ואנחנו נשארים קשורים לחושי.

התוכנית של ברנדן להבין את האמת היא לחדור לארגון הפשע המקומי המנוהל על ידי דמות חידתית הידועה רק בשם הסיכה. השניים מנהלים שיחה במטבח של אמו של הסיכה. הם יושבים ליד שולחן ואוכלים חטיפים; קערה קטנה של דגני בוקר לפני ברנדן ועוגיה לפני הסיכה. המגע הקטן הזה מזכיר לנו שמדובר בילדים, http://www.lainzan.xyz/2023/02/blog-post_20.html מתבגרים אבל בכל זאת ילדים. למרות כל האלימות שקדמה לסצנה הזו, ואשר תבוא אחריה, אנו מזכירים שהם עדיין ילדים. זהו סכסוך ברמת תיכון מפוצץ לממדים מגוחכים. אבל זה אף פעם לא נעשה בצורה קומית (למעט פעם אחת). בסופו של דבר זה סיפור על אקס מתוסכל שלא יכול להבין למה חברתו עזבה אותו בשביל מישהו אחר והוא עושה מאמצים קיצוניים כדי לחבר את זה ביחד.
זה שוב הזמן הזה בשנה הטרוט השנתי של טורקיה, שבו חבריך מופיעים לריצה קטנה בבוקר חג ההודיה כאילו יש להם מה להוכיח. מקובל שהמשתתפים מתלבשים כמו הודו ענקי לריצה הגדולה, אבל במקום להתלבש כמו החיה שאתה עומד לאכול בכמות מוגזמת, וזה קצת מוזר בעצם עכשיו כשאנחנו חושבים על זה, http://www.lainzan.xyz/2023/02/blog-post_5.html למה לא לנסות קצת מתוך ההצעות בנושא 2023 אלה במקום זאת! הבחור שלא אהב את ברבי. אתה מכיר את הסוג. צועק שהצילום בסדר אבל התסריט היה קצת יותר מדי על האף. ראה את אופנהיימר פעמיים ב-70 מ"מ ולא ייתן לאף אחד לשכוח את זה. ג'ינס סקיני וחולצת טריקו עובדים היטב עבור התחפושת הזו. אתה יכול אפילו לנסות לפינה כמה בנות נוער במהלך המירוץ או את בני הדודים הצעירים שלך בארוחת http://www.lainzan.xyz/2023/02/blog-post_96.html הערב מאוחר יותר כדי לשכנע אותם. באמת להתחייב להיות בלתי נסבל. משקפיים הם אופציונליים! חבר שלך שזה עתה גילה על הסכסוך הישראלי-פלסטיני וכותב כעת קטעי חשיבה עליו. עבור התחפושת הזו תצטרך שהמדיה החברתית תהיה פתוחה בטלפון שלך כל הזמן כי זה מקור החדשות האחד והיחיד שלך. 
תחפושת יכולה להיות ציוד ריצה די בסיסי והבעת פנים צריכה להיות כל דבר שמשדר את חוסר היכולת להחזיק שני רעיונות בראש בבת אחת. הפריעו לאנשים בזמן שהם רצים עם משפטים שמתחילים ב"בעצם" והתקרבו להגיע לארוחת ערב מאוחרת יותר ללא הזמנה. המטרה כאן היא פשוט לנסות ולעצבן את כולם. בורות לא תעצור את האנשים האלה יותר משהיא תמנע ממך להגיע לקו הסיום! הבוס עדיין מנסה להחזיר את כולם למשרד במשרה מלאה. אנחנו איכשהו עוברים את השנה הרביעית של הבחור הזה אז בהחלט יכול להיות שהגיע הזמן לכבד אותו בתחפושת.

logoblog